49 LG 49U950A-W 49" IPS 32:9 144Hz
49-inch 32:9 DQHD (5120x1440) Curved Nano IPS Display | 49U950A-W.AEU | 8806096532683
49 LG 49U950A-W 49" IPS 32:9 144Hz
49-inch 32:9 DQHD (5120x1440) Curved Nano IPS Display | 49U950A-W.AEU | 8806096532683
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 49.0 inch |
| Резолюция | 5120 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 32:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 98% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone 1 x USB Type-C 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | Да |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | Да |
| Регулиране височина (Height) | Да |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 10 W |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 17.30 kg |
| Тегло без стойка | 12.60 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Dynamic Action Sync Flicker Safe HDR10 NVIDIA G-SYNC Compatible PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR™ 400 VRR (Variable Refresh Rate) Nano IPS™ Technology |
| Други характеристики |
Curvature 3800R KVM Switch |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
72716
|