ASUS BE248CFN 24.1" IPS 16:10 100Hz
Monitor USB-C Docking Daisy-chain | 90LM0AJ0-B02K70 | 4711387649251
ASUS BE248CFN 24.1" IPS 16:10 100Hz
Monitor USB-C Docking Daisy-chain | 90LM0AJ0-B02K70 | 4711387649251
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 24.1 inch |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 350 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:10 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 100% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 2 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Earphone RJ-45 Ethernet (LAN) 4 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +35° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +180° ~ -180° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 130mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 15 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.80 kg |
| Тегло без стойка | 4.10 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Adaptive Sync HDR10 Low Blue Light |
| Други характеристики | Daisy Chain свързване |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
71914
|
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Рутери ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS