AverMedia Live Streamer 4K CAM
Уеб камера с микрофон
AverMedia Live Streamer 4K CAM
Уеб камера с микрофон
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция |
1920 x 1080 4K UHD (3840 × 2160) |
| Сензор | Sony® Exmor R™ 4K CMOS |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Зрително поле | 94° |
| Фото резолюция (пиксели) | 1080p (1920 x 1080) |
| Фокус | Фиксиран |
| Съвместимост |
Mac OS Windows |
| Размери | 295 x 70.4 x 78.7 mm |
| Закрепване | Маса |
| Други | Дължина на кабела: 1.5 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
61PW513000AC
|