Brother MFC-J2340DW Inkjet
Brother MFC-J2340DW Inkjet
MFC-J2340DW - професионално A3 мастиленоструйно мултифункционално устройство
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A3 |
| Размер медия |
А3 А4 |
| Скорост на печат | 28 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат | 28 ppm |
| Резолюция печат | 1200 x 4800 dpi |
| Скорост на копиране |
16 ppm 25 ppm |
| Скорост първо копие | 5.0 сек |
| Резолюция на копиране | 600 x 600 dpi |
| Резолюция скенер | 600 x 600 dpi |
| ADF | Да |
| Капацитет за хартия |
Входяща: 250 листа Изходяща: 100 листа Изходяща: 50 листа (A3) |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване | 2500 ppm |
| Консумативи (Мастилени) |
LC462BK / 550 - касета LC462C / 550 - касета LC462M / 550 - касета LC462XLBK / 3k. - касета |
| Памет | 256 MB |
| Други (Принтер) | 6.8 см цветен сензорен LCD дисплей |
| Цвят |
Черен Бял |
| Тегло | 17.0 kg |
| Размери | 530 x 398 x 305 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCJ2340DWYJ1
|
• Печат (до A3), копиране, сканиране и факс
• Скорост на печат до 28 ipm монохромно / цветно (въз основа на ISO/IEC 24734)
• Автоматичен A4 двустранен печат
• Кабелна и безжична свързаност | Мобилен печат и сканиране
• Brother Mobile Connect
• 6,8 см. цветен LCD сензорен дисплей
• Капацитет на хартия 250 листа | 50 листа ADF | Слот за ръчно подаване
Професионалното A3 мастиленоструйно мултифункционално устройство MFC-J2340DW е изградено така, че да отговаря на нуждите на малкия и домашен офис.
Възможността за печат до формат A3 ви позволяват да създавате различни A3 и A4 цветни документи, без никакви проблеми, като същевременно имате висококачествен печат,
висока скорост и ниски експлоатационни разходи. Това мултифункционално устройство предлага функции за печат, копиране, сканиране и факс. Отпечатвайте от вашия настолен компютър
или от мобилното си устройство с безжична връзка.