Brother MFC-J6955DW Inkjet
Brother MFC-J6955DW Inkjet
Brother MFC-J6955DW - професионално A3 мастиленоструйно устройство с безжична мрежа и изгоден висококачествен печат
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A3 |
| Размер медия |
А3 А4 |
| Скорост на печат |
14 ppm 30 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат |
14 ppm 30 ppm |
| Резолюция печат | 1200 x 4800 dpi |
| Скорост на копиране |
16 ppm 25 ppm |
| Скорост първо копие | 5.0 сек |
| Резолюция на копиране | 600 x 600 dpi |
| Резолюция скенер |
300 x 600 dpi 600 x 600 dpi |
| ADF | Да |
| Капацитет за хартия |
Входяща: 250 листа Входяща: Долна тава за хартия 250 листа |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване |
3500 ppm 40000 ppm |
| Консумативи (Мастилени) |
LC-427BK / 3k. - касета LC-427C / 1.5k - касета LC-427M / 1.5k - касета LC-427Y / 1.5k - касета LC-427XLBK / 6k. - касета LC-427XLC / 5k. - касета LC-427XLM / 5k. - касета LC-427XLY / 5k. - касета |
| Памет | 512 MB |
| Други (Принтер) | 8.8cm цветен сензорен екран |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 24.0 kg |
| Размери | 576 x 477 x 375 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCJ6955DWRE1
|
• Скорост на печат до 30 ipm
• Автоматични двустранни A3 печат, сканиране, копиране и факс
• 8,8 см цветен сензорен дисплей
• NFC свързаност за сигурно идентифициране, мобилен печат и сканиране
• Две тави за хартия за по 250 листа
• Възможност за консумативи с голям капацитет, печат до 6.000 стр. черно и до 5.000 стр. за всеки цвят
MFC-J6955DW предлага висококачествени A3 печат, сканиране, копиране и факс. Най-новата технология на печатащата глава осигурява бърза скорост и висококачествен печат, на които може да разчита вашият бизнес. Това енергийно ефективно бизнес мастиленоструйно устройство е идеалният избор за натоварени офиси, които се нуждаят от здрава, надеждна машина и изгоден печат.
• Ethernet свързаност
• 2,4/5 GHz Wireless с Wi-Fi direct и Wi-Fi Protected Setup (WPS)
• Защитни бизнес функции, като стандарт
• Следващо поколение усъвършенствана технология на печатаща глава
• Надеждно устройство с издръжлив дизайн
• Бързо автоматично двустранно А4 сканиране до 36 ipm черно-бяло и цветно