Brother MFC-J6957DW Inkjet
Brother MFC-J6957DW Inkjet
Професионално A3 цветно мастиленоструйно мултифункционално устройство с безжична мрежа и професионални възможности
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A3 |
| Размер медия |
А3 А4 |
| Скорост на печат |
14 ppm 30 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат |
14 ppm 30 ppm |
| Резолюция печат | 1200 x 4800 dpi |
| Скорост на копиране |
16 ppm 25 ppm |
| Скорост първо копие | 5.0 сек |
| Резолюция на копиране | 600 x 600 dpi |
| Резолюция скенер | 600 x 600 dpi |
| ADF | Да |
| Капацитет за хартия |
Входяща: 250 листа Изходяща: 100 листа Входяща: Долна тава за хартия 250 листа Изходяща: 50 листа (A3) |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване |
3500 ppm 40000 ppm |
| Консумативи (Мастилени) |
LC-427BK / 3k. - касета LC-427C / 1.5k - касета LC-427M / 1.5k - касета LC-427Y / 1.5k - касета LC-427XLBK / 6k. - касета LC-427XLC / 5k. - касета LC-427XLM / 5k. - касета LC-427XLY / 5k. - касета |
| Памет | 512 MB |
| Други (Принтер) | 8.8cm цветен сензорен екран |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 27.5 kg |
| Размери | 576 x 477 x 445 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCJ6957DWRE1
|
• Скорост на печат до 30 ipm
• Автоматични двустранни A3 печат, сканиране, копиране и факс
• 8,8 см цветен сензорен дисплей
• NFC свързаност за сигурна идентификация, мобилен печат и сканиране
• Три тави за хартия за по 250 листа
Възможност за мастила с голям капацитет, печат до 6.000 стр. черно и до 5.000 стр. за всеки цвят
Получавате висококачествени A3 печат, сканиране, копиране и факс в едно мастиленоструйно устройство. Това мултифункционално устройство идва с най-новата технология на печатащата глава, която осигурява бърз, ярък и жив цветен печат. Комбинацията от голям капацитет за работа с хартията, енергийна ефективност и бързо излизане на първата разпечатка, под 5 секунди, MFC-J6957DW е чудесен избор за бизнеса, който търси професионално и екологично устройство.
• Ethernet свързаност
• 2,4/5 GHz Wireless с Wi-Fi direct и Wi-Fi Protected (SetupWPS)
• Защитни бизнес функции, като стандарт
• Следващо поколение усъвършенствана технология на печатаща глава
• Надеждно устройство с издръжлив дизайн
• Бързо автоматично А4 двустранно сканиране до 36ipm черно-бяло и цветно