Brother MFC-L2862DW
Вашето ефективно лазерно мултифункционално А4 устройство с набор от възможности за свързване
Brother MFC-L2862DW
Вашето ефективно лазерно мултифункционално А4 устройство с набор от възможности за свързване
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | Монохромен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A4 |
| Размер медия |
А4 А5 А6 B5 B6 |
| Скорост на печат | 34 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Резолюция печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране | 34 ppm |
| Скорост първо копие | 8.5 сек |
| Резолюция на копиране | 600 x 600 dpi |
| Резолюция скенер |
600 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi |
| ADF | Да |
| Капацитет за хартия |
ADF - 50 листа Входяща: 250 листа Изходяща: 120 листа |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване |
2500 ppm 35000 ppm |
| Стартов консуматив | 1200 копия |
| Консумативи |
DR-2590 / 15k. TN-2590 - 1,2k. TN-2590XL - 3k. |
| Памет | 256 MB |
| Други (Принтер) | 6.8 см цветен сензорен LCD дисплей |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 11.6 kg |
| Размери | 410 x 399 x 319 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCL2862DWYJ1
|