Brother PT-D210 Labelling system
Brother PT-D210 Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 180 dpi |
| Памет за символи | 30 locations (up to 80 char/label) |
| Размер на етикета | 30 - 300 mm |
| Тип нож | Full |
| Видове шрифт | 14 |
| Рамки | 97 |
| LCD екран | 16 characters x 1 line, 27 x 18 mm |
| Други | Latin and CYRILIC QWERTY keyboard; Battery & adapter optional; Graphic Display; Template library; Flat keyboards |
| Стилове на печат | 27 |
| Мах. скорост на печат | 20 mm/s |
| Ширина на лентата | TZe Tapes: 3.5, 6, 9 and 12 mm |
| Брой редове на етикет | 2 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTD210R1
|
Обозначете и организирайте своите папки, етажерки, кабели, контакти, пощенски кутии, информационни табла и всичко, което е необходимо за един по-продуктивен офис. Удобен и лесен за употреба етикетен принтер. Можете да създадете декоративни етикети с различно предназначение, с помощта на вградените шаблони и с помощта на удобния графичен дисплей. Отпечатва етикети с ширина 3.5, 6, 9 и 12 милиметра, с бърза скорост на печат от 20 мм/сек. Компактен и лек. Лесни за използване функции. Много шрифтове, рамки и символи. Вграден нож за етикет.