Brother PT-D410VP Labelling system
Brother PT-D410VP Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 180 dpi |
| Интерфейс | USB Ver.2.0 (Full Speed) (Micro B) |
| Памет за символи | Up to 280 characters |
| Размер на етикета | 30 - 300 mm |
| Тип нож | Manually |
| Видове шрифт | 15 |
| Рамки | 120 |
| LCD екран | 16 characters x 2 line (128 x 48 dot), 58 x 21 mm |
| Други | 6x AA alkaline batteries (LR6, Ni-MH); Number of keys 65; Maximum Print Height: 15.8 mm |
| Стилове на печат | 10 |
| Мах. скорост на печат | 20 mm/sec |
| Ширина на лентата | TZe Tapes: 3.5, 6, 9, 12, 18 mm |
| Брой редове на етикет | 5 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTD410VPYJ1
|