Brother PT-D610BTVP Labelling system
Brother PT-D610BTVP Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 320 x 120 dpi |
| Интерфейс | USB Ver.2.0 (Full Speed) (Micro B), Bluetooth Ver.5.0 |
| Памет за символи | 900 symbols |
| Размер на етикета | 18 - 24 mm |
| Тип нож | Auto Cutter |
| Видове шрифт | 17 |
| Рамки | 160 |
| LCD екран | Backlit LCD, 20 characters x 2 lines |
| Други | Number of keys 65; Battery AA X 6pcs (LR6, Ni-MH) |
| Стилове на печат | Store up to 99 labels for quick reprinting |
| Мах. скорост на печат | 30 mm/sec |
| Ширина на лентата | TZe Tapes: 3.5, 6, 9, 12, 18, 24 mm |
| Брой редове на етикет | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTD610BTVPYJ1
|