Brother PT-E110VP Labelling system
Brother PT-E110VP Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 180 dpi |
| Памет за символи | 200 |
| Размер на етикета | 9 - 300 mm |
| Тип нож | Full |
| Видове шрифт | 1 |
| Рамки | - |
| LCD екран | 16 characters x 1 line - 58mm x 23mm |
| Други | QWERTY keyboard; 6 x AAA (LR03/HR03) |
| Стилове на печат | 10 |
| Мах. скорост на печат | 20 mm/s |
| Ширина на лентата | 3.5mm, 6mm, 9mm, 12mm |
| Брой редове на етикет | 2 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTE110VPYJ1
|
Създавайте дълготрайни устойчиви етикети в различни цветови комбинации и ширини, с този професионален етикетен принтер. С помощта на специални функции за бързо и лесно изпълнение на обичайните задачи за етикетиране, PT-E110VP е безценен инструмент за електротехници и други професионални оператор, идващ с удобен куфар за пренасяне. Печат на издръжливи етикети с ширина до 12мм; Вграден нож за отрязване на етикета.