Brother PT-E310BTVP Labelling system
Brother PT-E310BTVP Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 180 dpi / 128 dots |
| Интерфейс | USB, Bluetooth |
| Памет за символи | 1800 Maximum characters per label, 99 Label memory locations |
| Размер на етикета | 25 - 300 mm |
| Тип нож | Manual: Cutter blade; Cutter Type: Scissors |
| Видове шрифт | 7 |
| Рамки | 7 |
| LCD екран | 16 characters x 3 line graphic, backlight, Size: 67mm x 40mm |
| Други | Includes TZe-S641 black on yellow, 18 mm tape, rechargeable Li-Ion battery, USB A-C cable and carry case. USB type C power adapter not included |
| Стилове на печат | 10 |
| Мах. скорост на печат | 20 mm/sec |
| Ширина на лентата | 3.5, 6, 9, 12, 18 mm (TZe Tape, HSe Heat Shrink tubes) |
| Брой редове на етикет | 5 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTE310BTVPQL1
|