Brother PT-H110 Labelling system
Brother PT-H110 Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 180 |
| Памет за символи | 253 |
| Размер на етикета | 9 - 12 mm |
| Тип нож | Automatic TC4 |
| Видове шрифт | 3 |
| Рамки | 15 |
| LCD екран | 16 characters x 1 line |
| Други | AD-24ES AC, Battery 6 x AAA alkaline/rechargeable batteries (LR03 / HR6 / Ni-MH) |
| Стилове на печат | 8 (Normal, Bold, Outline, Shadow, Italic,Italic & Bold, Italic & Outline, Italic & Shadow) |
| Мах. скорост на печат | 20 mm/s |
| Ширина на лентата | TZe Tapes: 3.5, 6, 9, 12 mm |
| Брой редове на етикет | 2 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTH110YJ1
|
Проектирайте и печатайте трайни етикети, като използвате вградената клавиатура и графичния дисплей. Отпечатвайте издръжливи етикети с различни цветове, с широчина до 12 мм. Изберете от няколко налични шрифта, стилове на шрифтове, рамки и символи, за да персонализирате етикетите си според вашите нужди. Бърз печат - до 20мм в секунда. Има много приложения за дълготрайните етикети P-touch, като маркиране на кабели и щепсели, компактдискове и DVD, USB флаш памети, офис оборудване, папки, идентификационни карти, карти за посетители, шкафове за документи, рафтове и телефонни номера. Изберете от 3 шрифта, 10 стила, 15 рамки и над 250 символа, за да персонализирате етикетите си спрямо изискванията.