Brother PT-P750W Labelling system
Brother PT-P750W Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 180 dpi |
| Интерфейс | USB 2.0 (Mini-B type connector), Wireless (802.11 b/g/n), NFC; Rechargeable Li-ion batteries or 6 x AA batteries (neither included); |
| Памет за символи | - |
| Размер на етикета | 25 - 300 mm (P-touch Editor Lite) 25 - 1000 mm (P-touch Editor 5.1) |
| Тип нож | Auto (Half and Full) |
| Видове шрифт | All TrueType fonts |
| Рамки | 154 |
| LCD екран | - |
| Други | Mobile Device Compatibility; AC Adapter - AD-E001 (included); |
| Стилове на печат | 12 |
| Мах. скорост на печат | up to 30 mm/sec (using AC adapter); up to 20mm/sec (using batteries) |
| Ширина на лентата | 3.5mm, 6mm, 9mm, 12mm, 18mm, 24mm TZe |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTP750WYJ1
|
С вградената си безжична мрежова връзка, PT-P750W може лесно да бъде споделен в офисната мрежа, така че да се ползва от всеки компютър в офиса, а също така и от таблети и смартфони чрез безплатното приложение на Brother - iPrint&Label. Вградената NFC функционалност позволява съвместимите с NFC мобилни устройства да се свържат с него лесно и бързо. Brother P-touch лентите са устойчиви, с различни цветове и размери. PT-P750W е мощен, но същевременно леснен за използване етикетен принтер с разширени възможности за USB и безжично свързване.С вграденият безжичен 802.11b/g/n интерфейс, PT-P750W е идеалният избор за споделяне на принтер за етикети сред множество потребители. Вграденият софтеур за създаване на етикети ви позволява да свържете принтера към всеки PC или Mac компютър чрез USB интерфейс и почти незабавно да започне проектиране и отпечатване на етикети. Печат на етикети с ширина 3.5, 6, 9, 12, 18 и 24 милиметра и 30 мм/сек скорост на печат.