Brother PT-P900W Labelling system
Brother PT-P900W Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 360 dpi |
| Интерфейс | USB 2.0, 3.0 Full Speed (Windows), USB 2.0 Full Speed (Mac); IEEE802.11b (Ad-Hoc Mode), IEEE802.11b/g/n (Infrastructure Mode) |
| Памет за символи | - |
| Размер на етикета | 3.5 - 36 mm |
| Тип нож | Full and half |
| Видове шрифт | All installed TrueType fonts |
| Рамки | 154 |
| LCD екран | - |
| Други | PC connectable; Date and time stamp; Download content from Brother cloud |
| Стилове на печат | Bold, Invert, Italic, Normal, Shadow, Shadow light, Surround |
| Мах. скорост на печат | up to 60 mm/sec |
| Ширина на лентата | 3.5, 6, 9, 12, 18, 24, 36mm TZe Tape, HSe Tape, FLe Tape |
| Брой редове на етикет | 17 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTP900WCYJ1
|
Създавайте персонализирани, трайни етикети в различни комбинации от ширини и цветове с този богат на функции високоскоростен етикетен принтер. Проектирайте етикети от вашия PC, Mac, таблет или смартфон и след това да отпечатате с помощта на USB или Wi-Fi. Добавяйте баркодове, лога и други изображения, рамки и текст. Голямо удобство е възможността за връзка към бази данни или Excel електронни таблици, за лесно отпечатване на много етикети наведнъж. Подобреният нож с функция за лесно отлепване ви осигурява ефективно етикетиране. Възползвайте се и от опцията за акумулаторна батерия с база, като цялостно решение за мобилно етикетиране. С широка гама от цветови комбинации и ширина на лентата до 36мм, висока скорост и възможности за печат с висока разделителна способност, PT-P900W е идеален за управление на съоръжения, архивиране на документи, етикетирането на активи и създаване на етикети за специфични цели, когато и където това се изисква. Печат на издръжливи етикети с ширина до 36 мм; Печат на баркодове с индустриални стандарти 1D и 2D.