Brother PT-P910BT Labelling system
Brother PT-P910BT Labelling system
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 360 dpi |
| Интерфейс | USB Ver.2.0 (Full Speed) (Type C); Bluetooth Ver.5.0, SPP: iAP2 |
| Памет за символи | 450+ |
| Размер на етикета | 3.5 - 1000 mm |
| Тип нож | Auto (Full and Half) |
| Видове шрифт | TrueType fonts |
| Рамки | 60 |
| LCD екран | - |
| Други | Print Head: 360 dpi/560 dot; Max. Print Height: 32 mm; Horizontal Alignment: Left, Center, Right, Justified; Dimensions: 138 x 94 x 138 mm, 1.06 kg; Rechargeable Li-ion Battery: PA-BT-003 |
| Мах. скорост на печат | Up to 20 mm/sec printing speed |
| Ширина на лентата | 3.5, 6, 9, 12, 18, 24, 36 mm (TZe Tape Cassette) |
| Брой редове на етикет | Max. 17 lines with the smallest font size |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTP910BTZ1
|