FRACTAL Era 2 Silver
FRACTAL DESIGN | FD-C-ERA2N-01
FRACTAL Era 2 Silver
FRACTAL DESIGN | FD-C-ERA2N-01
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Формат | mini-ITX |
| Поддържани формати | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Case |
| Цвят | Сребрист |
| Включени вентилатори | 2 x 120 |
| Тегло (Case) | 4.60 kg |
| Размери (Case) | 366 x 165 x 314 mm |
| Разширителни слотове | 3 |
| Брой вътрешни гнезда | 4 x 2.5" |
| Вентилатори съвместимост |
Top: 2 x 120/140 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| Макс. височина CPU охладител | 70 mm |
| Макс. дължина видео карта | 326 mm |
| Радиатори съвместимост | Top: Up to 240 mm |
| Преден панел I/O Ports |
1 x Audio Combo jack 2 x USB-A 5Gbps 1 x USB-C 20Gbps |
| Дължина захранване | SFX/SFX-L |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
70098
|
Era 2 is an evolution of our iconic small form factor case — melding design innovation with engineering prowess.
Elegance in every detail
