Hama Action One Bluetooth Black
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | EarBuds |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 10 mm |
| Чувствителност | 90 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -32 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Характеристики |
Apple Siri Voice Assistant Google Voice Assistant |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 34 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 20 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
221773
|
Дизайн
• Тип: Ear-Buds (стерео)
• Цвят: Черен
• Тегло: 34 g
• Диаметър на говорител: 10 mm
• Вградени функции: Finger-Touch Sensor, QuickPair, True Wireless, Voice Control
Аудио
• Честотен обхват (слушалки): 20 Hz – 20 kHz
• Честотен обхват (микрофон): 100 Hz – 8 kHz
• Импеданс (слушалки): 32 Ω
• Импеданс (микрофон): 2.2 Ω
• Чувствителност (слушалки): 90 dB ± 3 dB
• Чувствителност (микрофон): -32 dB ± 2 dB
• Микрофон: вграден, всепосочен (Omnidirectional)
• Специална функция: Duplex
Свързаност
• Bluetooth версия: 5.3
• Bluetooth клас: Class 2
• Честотен обхват: 2402 – 2480 MHz
• Поддържани профили: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
• Обхват на работа: до 10 m
• Гласов асистент: Apple Siri / Google Assistant
Захранване и батерия
• Метод на зареждане: USB-C
• Време за зареждане: 2 h
• Максимално време за музика: до 20 h
• Максимално време за разговори: до 20 h
• Време в режим на готовност: до 35 h
• Честота на зареждане: 3x (чрез кейса)
√ Истинска безжична свобода: идеални за разговори на работа, в колата или в движение.
√ Интуитивен контрол: чрез тъч панел – приемане, набиране или отказ на обаждания, повторно набиране на последен номер, както и управление на музиката (плей/пауза).
√ Гласов контрол: регулиране на звука чрез Siri или Google Assistant.
√ Компактен кейс за зареждане: осигурява до 2 допълнителни зареждания в движение.
√ Бързо и удобно зареждане: чрез USB-C порт.
√ Дълъг живот на батерията: до 4 часа време за музика/разговори само със слушалките и до 12 часа с мобилната станция за зареждане.
√ Автоматично включване и сдвояване: лесно използване без излишни настройки.