HAMA Шредер Safe X100CD
HAMA Шредер Safe X100CD
ниво на сигурност P4 T4 E3
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Капацитет на рязане (листи) |
10 11 |
| Скорост на рязане | 2.0 м/мин |
| Размер на рязане | CDs/DVDs/Blu-ray Дискове 30 mm, Strip-Cut Хартия / Карти 4 x 40 mm, Cross-Cut |
| Размери | 31 x 16.4 x 38 cm |
| Обем на коша | 15 литра |
| Ширина на отвора | 220 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид разрез | Ленти |
| Тип задвижване | Автоматичен |
| Предназначен за |
Хартия CD/DVD Пластмасова карта |
| Ниво на сигурност |
P4 E3 T4 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
50585
|
Основни функции:
• Cross-cut рязане:
Хартия: 4 x 40 mm
CDs/DVDs/Blu-ray: 30 mm ленти
Пластмасови карти: 4 x 40 mm
• Автоматично стартиране/спиране – ролките започват автоматично, когато захраните материал и спират след приключване на рязането.
• Функция за обратно въртене – освобождава залепнали или заседнали документи.
• Сигурност: шредерът не работи, ако главата не е правилно поставена в коша.
• LED индикатори:
„Power“ – устройство включено
„Overheat“ – предпазва от прегряване
Кош с прозорец – 15 литра, позволява лесен контрол на запълването.
Технически характеристики:
• Максимален брой листа: 10 (80 g/m²), 11 (70 g/m²)
• Максимална скорост на рязане: 2 m/min
• Максимална ширина на подаване:
Хартия: 220 mm
Пластикови карти: 220 mm
CD/DVD/Blu-ray: 120 mm
• Постоянна работа: до 2 мин
• Време за почивка: 30 мин
• Мощност: 460 W
• Ниво на шум: 72 dB
• Размери (Ш x Д x В): 34 x 17 x 39 cm
• Клас на безопасност: 2
• Степен на сигурност (DIN 66399): E-3, P-4, T-4