LENOVO L27m-30 27" IPS 75Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | NTSC 72% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x VGA (D-Sub) 1 x USB-C (DP Alt Mode) 1 x Audio Output 4 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +22° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | 360º |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 150 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Консумирана мощност | 18 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.10 kg |
| Тегло без стойка | 4.10 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Eyesafe Display Eye Comfort |
| Други характеристики | USB-C кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
72244
|
Виж също:
Мишки LENOVO, Чанти за лаптопи LENOVO, Лаптопи LENOVO, Мрежови карти LENOVO, Комплект мишка и клавиатура LENOVO, Захранвания за лаптопи LENOVO, Монитори LENOVO, Компютри LENOVO, Уеб камери LENOVO, Слушалки LENOVO, Геймърски мишки LENOVO, Геймърски клавиатури LENOVO, Зарядни за телефони LENOVO, Гейминг конзоли LENOVO