MSI MAG 321UP 31.5" QD-OLED 4K 165Hz
4711377212250
MSI MAG 321UP 31.5" QD-OLED 4K 165Hz
4711377212250
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 31.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 98% DCI-P3 99% sRGB 138% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +15° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | -10° ~ 10° |
| Регулиране височина (Height) | до 110 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 9.10 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Pro Color Accuracy : △E≤ 2 Less Blue Light VESA DisplayHDR True Black 400 VRR (Variable Refresh Rate) ClearMR 9000 OLED Care 2.0 |
| Други характеристики | Anti-Reflection |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
MAG_321UP_QD-OLED
|