Слушалки A4TECH HS-30, Черен
Слушалки A4TECH HS-30, Черен
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип. | Стандарт |
| Честотен диапазон | 20 - 20 000 Hz |
| Диаметър говорител | 40 мм |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Дължина кабел | 2 м |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | 3.5 mm Jack |
Слушалки A4TECH HS-30, Черен